niedziela, 3 czerwca 2018

Najlepsze daty na ślub w 2019 roku


Które dni w 2019 roku z punktu widzenia astrologii sprzyjać będą zawarciu małżeństwa, a których dat lepiej unikać mimo spodziewanej dobrej pogody czy dostępności sali weselnej? Oto moja analiza sytuacji na niebie w poszukiwaniu najlepszej daty na szczęśliwie rozpoczęcie wspólnej drogi dla par, które zamierzają uczynić to w przyszłym roku kalendarzowym.
Nie ma dat idealnych
Każdy, kto choć raz starał się wybrać odpowiednią datę i godzinę na dowolne przedsięwzięcie (nie tylko na ślub), odwołując się przy tym do reguł astrologicznych, wie, że nie ma dat idealnych. Niemal zawsze trzeba pogodzić się z tym, że co najmniej jeden element horoskopu tegoż wydarzenia mógłby być jeśli nie lepiej aspektowany, to przynajmniej w korzystniejszej pozycji.  Prawda jest taka, że sztuka zwana astrologią elekcyjną nie polega na poszukiwaniu momentu idealnego, gdyż takowego po prostu nie znajdziemy, lecz jedynie (a może aż 😊) na wyborze chwili „wystarczająco dobrej”, a czasem nawet tylko niewiele lepszej niż wszystkie pozostałe, które akurat mamy do dyspozycji (o tym, jak bardzo aktualna jest to prawda, przekonamy się już niebawem). Dzieje się tak często, gdy jesteśmy w swym wyborze ograniczeni czasowo – na przykład jeśli musimy czegoś dokonać do określonego dnia w kalendarzu i w żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na czekanie przez następne kilka, a nawet kilkanaście miesięcy aż na niebie utworzy się lepsza konfiguracja.
Jak ślub to tylko piątki lub soboty
Niestety w przypadku wyznaczania dat ślubu mamy właśnie do czynienia z takimi dodatkowymi ograniczeniami. Zdecydowana większość nowożeńców decyduje się bowiem na ceremonię w sobotę, (choć coraz popularniejsze stają się obecnie uroczystości organizowane w piątek). To znacznie zmniejsza ilość szczęśliwych dat ślubnych do wykorzystania w ciągu roku, bo przecież jeśli dobry astrologicznie dzień wypadnie akurat na poniedziałek lub środę, mało prawdopodobne aby ktoś zechciał spożytkować go na sformalizowanie związku. Łącznie ze świętami Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy oraz paroma innymi, wygodnymi dla zorganizowania wesela datami w okolicach tak zwanych „długich weekendów”, które to ewentualnie można wziąć pod uwagę nawet jeśli wypadną w środku tygodnia, mamy do dyspozycji około 110 dni  w roku - i to o ile zaakceptujemy możliwość brania ślubu na przykład w marcu lub w listopadzie.
Jak odnaleźć szczęśliwe daty na ślub w 2019?
Szczęśliwych dat na ślub w 2019 roku poszukiwać będę  w podobny sposób, jak robiłam to w mojej analizie na rok 2018 (link do artykułu Najlepsze daty na ślub w 2018 roku),  a więc ograniczając się do piątków, sobót i świątecznych weekendów. W tym artykule pokażę, jak krok po kroku zgodnie z zasadami elekcji horoskopów ślubnych eliminowałam poszczególne dni (a właściwie całe przedziały czasowe), w które jako astrolog odradzam zalegalizowanie związku. Najpierw omówię przyszłoroczny wpływ planet społecznych i pokoleniowych, następnie przyjrzę się bliżej dniom z  dobrze i ze słabo postawioną Wenus, która patronuje miłości oraz związkom, dlatego bezwzględnie powinna być w korzystnym położeniu w horoskopie małżeństwa. Zwrócę uwagę na to, czy pomimo mocnej pozycji planety miłości harmonii jej oddziaływania w tym dniu nie zakłócają inne, wyjątkowo trudne konfiguracje niewskazane w chwili wypowiadania słowa „tak”. Potem wezmę na warsztat Marsa, by odrzucić te przedziały czasowe, w których wedle astrologicznych kryteriów znajdzie się on w kiepskiej pozycji (dlaczego akurat tę planetę, wyjaśniam później). Na koniec zbadam jeszcze pozycję Księżyca (jego znak i fazę) oraz szczegółowo aspekty, które utworzą benefiki i malefiki do Słońca, Księżyca, Wenus i Marsa we wszystkie dni brane pod uwagę przez przyszłoroczne pary młode.

Wyniki tej analizy zamieszczam w wygodnej tabelce znajdującej się na samym końcu tego wpisu 😃.

Krok 1: Pozycja planet pokoleniowych i społecznych w horoskopie ślubu
Rok 2019 będzie rokiem astrologicznie absolutnie wyjątkowym, ponieważ obie planety społeczne: czyli Jowisz i Saturn prawie przez cały przebywać będą w swoich znakach. 

Jowisz aż do 2 grudnia 2019 rezydować będzie w znaku Strzelca. Według tradycji astrologicznej to bardzo dobra pozycja tej planety, gdyż jest ona wzmocniona poprzez przebywanie w  znaku, którym włada. Jowisz to tzw. „wielkie szczęście”, zdecydowanie warto więc wyeksponować tę planetę w horoskopie ślubu, na przykład poprzez umieszczenie jej na osi (pozycja taka  zależy  od godziny i miejsca uroczystości i dlatego musi być ustalona przez astrologa indywidualnie – zainteresowanych proszę o kontakt w tej sprawie).
Ponadto Jowisz w znaku Strzelca swą siłą wzmocni dni, w których Słońce, Księżyc, Wenus lub Mars przebywać będą w znakach w znakach ognistych (to jest w Baranie, w Lwie, a zwłaszcza w Strzelcu) oraz w powietrznych (szczególnie w Wadze lub w Wodniku, gdyż do Bliźniąt utworzy przecież nieco mniej stabilną opozycję).

Pod koniec roku Jowisz wejdzie do Koziorożca, a to z kolei znacznie osłabi jego moc. Z tego punktu widzenia ślub w 2019 lepiej wziąć przed 2 grudnia.  

Także Saturn goszczący w znaku Koziorożca w roku 2019 będzie w najlepszej dla siebie pozycji, co oznacza, że będąc zasadniczo malefikiem (tj. planetą złośliwą), nieco złagodnieje i w działaniu uwypukli przede wszystkim swoje zalety. Mocna pozycja Saturna sprzyjać będzie wyjątkowej trwałości zawartych wtedy związków, pod warunkiem że są one oparte na jasnych zasadach i mają stabilne podstawy. Może natomiast zaszkodzić parom żyjącym w iluzji, w myśl zasady: „jakoś to będzie” (np. „on zmieni się po ślubie”, „ten problem kiedyś się rozwiąże”), niepewnym swej decyzji matrymonialnej oraz osobom, które niedojrzały do związku lub nie chcą nad nim pracować, ponieważ Saturn w Koziorożcu w horoskopie ślubu może wówczas wskazywać na szybki rozpad takiej relacji. 
   
Saturn w Koziorożcu każe również zachować ostrożność przy wyborze na datę ślubu dnia, w którym tzw. „planety osobiste” – zwłaszcza Słońce, Księżyc, Wenus lub Mars – znajdują się w znakach kardynalnych: to jest w Baranie, Raku, Wadze, a szczególnie w Koziorożcu. Dzieje się tak nie tylko ze względu na możliwą trudną koniunkcję, kwadraturę bądź opozycję tych planet do Saturna Koziorożcu, ale także z uwagi na fakt, że w  Koziorożcu – na dodatek blisko Saturna - znajdować się będzie również Pluton, co podwójnie utrudni harmonijne działanie takiej planety.

W przypadku planet pokoleniowych – tj. Urana, Neptuna, Plutona – nie jest szczególnie ważne samo ich położenie w znakach zodiaku, gdyż w jednym znaku przebywają one przez co najmniej kilka lat. O wiele istotniejsze są natomiast aspekty, które tworzą one do „planet osobistych” – a zwłaszcza do Słońca, Księżyca, Wenus lub Marsa w horoskopie ślubów. Planety pokoleniowe to tzw. malefiki, dlatego trzeba uważać, by w dniu ważnego dla nas wydarzenia, jakim jest nasz ślub, nie tworzyły do nich nieharmonijnych aspektów. Zwrócę na to uwagę w toku analizy konkretnych dat.

Inną sprawą, o której powinniśmy pamiętać przy wyznaczaniu dat ślubu, jest to, by Uran, Neptun czy Pluton nie znalazł się na osi horoskopu tego wydarzenia (zwłaszcza na ascendencie, descendencie czy IC). Ponieważ zależy to tyko i wyłącznie od godziny i miejsca ceremonii, nie wchodzi w zakres mojej ogólniej analizy. W razie wątpliwości planowaną godzinę przysięgi należy indywidualnie skonsultować z astrologiem.

Krok 2: Eliminacja daty ze słabą pozycją Wenus
Nie ulega wątpliwości, że Wenus jako astrologiczna patronka miłości i harmonijnego współżycia międzyludzkiego w pomyślnym horoskopie ślubu nie może znajdować się w słabej dla siebie pozycji, gdyż utrudni jej to roztaczanie opieki nad nowożeńcami. O niedogodnym dla tej planety położeniu mówimy zawsze, gdy znajduje się ona w znaku swego wygania (tj., w znaku Barana i Skorpiona) albo w upadku (w znaku Panny), a także gdy tworzy nieharmonijne aspekty z ciężkimi planetami (tj. przede wszystkim  z Saturnem lub Plutonem). Przedziały czasowe, w których Wenus w 2019 rezydować będzie w wyżej wymienionych, trudnych dla niej znakach przedstawiam w tabeli poniżej:

Wenus w znaku
2019 rok
Wenus w Baranie
20.04 (od godz.18.12) – 15.05
Wenus w Pannie
21.08 – 14.09  (do godz. 15.44)
Wenus w Skorpionie
1.01 – 7.01
8.10 – 1.11.
Uwaga! Godziny czasowe podane w nawiasie nie są bez znaczenia, tak się bowiem składa, że są to soboty w dość popularnym kwietniowym i wrześniowym terminie. Do tego wątku wrócę jeszcze w dalszej części artykułu.

Jeśli zaś chodzi o trudne  aspekty Wenus z Saturnem i lub Plutonem, których też zdecydowanie chcemy  uniknąć, to sytuacja będzie wyglądać następująco:       

Wenus w nieharmonijnym aspekcie do Saturna i/lub Plutona
2019 rok
Wenus w Koziorożcu w koniunkcji do Saturna i/lub Plutona
11.02-1.03 (dodatkowo 22.02 - 1.03 kwadratura do Urana w Baranie)
5.12 – 20.12
Wenus w Raku w opozycji do Saturna i/lub Plutona
11.07 – 28.07
Wenus w Wadze w kwadraturze do Saturna i/lub Plutona
20.09 – 7.10

O ile jeszcze sama koniunkcja Wenus z Saturnem kryje w sobie pewien pozytywny potencjał (a to ze względu na mocną pozycją Saturna w Koziorożcu), zwłaszcza jeśli chodzi o dojrzałość i długowieczność małżeństwa, to trudno zgodzić się na pozostałe aspekty „planety miłości” do Saturna i Plutona.

A zatem jak widać  z powodu kiepsko postawionej Wenus w 2019 roku odpada nam prawie cały okres Wielkiej Nocy aż do połowy maja (chyba, że ktoś planuje ślub cywilny w Wielką Sobotę i zdąży z uroczystością przed godziną 18.12, nim Wenus wkroczy do Barana),  potem większa część lipca, a następnie terminy po 20.08 aż do 14.09. Jako astrolog nie doradzam również zaplanowania ślubu w terminie po 20.09- i to aż do późnej jesieni. Nie wchodzi także w rachubę  niemal cały grudniowy czas adwentu, nawet jeśli myślimy tylko o ślubie cywilnym.

Krok 3: Eliminacja dat ze słabą pozycją Marsa
W rok 2019 nie jest łatwo zawrzeć związek małżeński w dobrym astrologicznie czasie również dlatego, że trzeba uważać na to, by przypadkiem w niekorzystnym dla siebie położeniu nie znalazła się nie tylko Wenus, ale także Mars. Ponieważ tradycyjnie symbolizuje on pierwiastek męski w horoskopie (pierwiastek żeński to omówiona przed chwilą Wenus), lepiej nie pozwalać sobie na jego słabszą pozycję w znaku bądź uszkodzenie przez nieharmonijne aspekty malefików, bo przecież zależy nam na dobrej formie pana młodego i na pomyślnej wróżbie również dla niego 😃. 
  
Niestety w przeciwieństwie do roku 2018, w którym Mars cały czas przebywał w dobrych lub przynajmniej neutralnych dla siebie znakach i osłabiony był jedynie przez letnią retrogradację w Koziorożcu i Wodniku, w 2019 roku planeta ta nadrobi zeszłoroczne zaległości i tym razem dla odmiany rezydować będzie we wszystkich trzech znakach, w których nie czuje się komfortowo i w której trudno jej działać zgodnie z własną, męską naturą – tj. znaku Byka, Raka i Wagi. Jakich terminów nie powinniśmy zatem w związku z tym brać pod uwagę, planując ślub?  

Mars w znaku
2019 rok
Mars w Byku
14.02 – 31.03
Mars w Raku
16.05 -1.07 (4.06 –1.07 - dodatkowo  opozycja do Saturna i lub Plutona w Koziorożcu)
Mars w Wadze
4.10 – 19.11 (15.10 - 19.11  – dodatkowo  kwadratura do Saturna i lub Plutona w Koziorożcu

To jeszcze nie koniec eliminacji – trudne aspekty Saturna i Plutona  obierał będzie Mars podczas pobytu w znaku Raka, Wagi (zostało to już uwzględnione w powyższej tabelce), ale także przebywając w Baranie, mimo że jest on w tym znaku w bardzo mocnym położeniu:

Mars w kwadraturze do Saturna i/lub Plutona
2019 rok
Mars w Baranie w kwadraturze do Saturna i/lub Plutona w Koziorożcu
6.01 – 14.02 (2.02-14.02 – dodatkowo Koniunkcja Urana do Marsa w Baranie)

Nie jest dobrze – kiepska pozycja Marsa psuje nam nie tylko drugą połowę maja, ale i niestety cały przyszłoroczny czerwiec. Nie najlepiej rokuje także okres karnawałowo – wielkopostny aż do końca marca. Ponownie okazuje się, że w grę nie wchodzi także prawie cały październik.

Krok 4: Poszukiwanie dat z korzystną pozycją Wenus i Marsa
Kiedy zatem wziąć ślub? Poszukajmy dobrej pozycji Wenus czyli wynotujmy z efemeryd przedziały czasowe, w których znajdować się będzie ona w Byku, Wadze bądź w Rybach:

Wenus w znaku
2019 rok
Wenus w Rybach
27.03 – 20.04 (do godz. 18.12)
Wenus w Byku
15.05 – 9.06
Wenus w Wadze 
14.09 (od godz. 15.44) – 8.10 

Jak widać jak na razie obiecująco wyglądają dwie pierwsze dekady kwietnia (końcówkę marca odcinamy ze względu na słabą pozycję Marsa w Byku w tym czasie) aż do soboty 20.04. Pamiętajmy jednak, że to niestety okres Wielkiego Postu, a 20.04 to Wielka Sobota, w którą ewentualną  przysięgę małżeńską musimy złożyć przed godziną 18.12, zanim Wenus wkroczy do Barana. 

Trudno w 2019 roku  będzie wykorzystać teoretycznie dobroczynny  wiosenny pobyt Wenus w znaku Byka, gdyż w tym samym czasie w  wyjątkowo nieciekawym położeniu znajdzie się Mars (nie dość że w Raku, to jeszcze w trudnych aspektach z malefikami). Dobrze natomiast zapowiada się sobota 14.09 (o ile zaplanujemy ślub po godzinie 15.44 czasu polskiego) oraz być może późniejsze wrześniowe weekendy.  

Szukajmy zatem dalej. Wenus może być  przecież wzmocniona nie tylko przez pozycję w dobroczynnym dla siebie znaku, ale też przez korzystny aspekt z  Jowiszem. Oto kiedy aspekt taki wystąpi: 

Wenus w harmonijnym aspekcie z Jowiszem
2019
Wenus w Strzelcu w koniunkcji do Jowisza
14.01 -30.01
16.11 -26.11
Wenus w Wodniku w sekstylu do Jowisza
17.03 – 25.03
Wenus w Lwie w trygonie do Jowisza
2.08 – 15.08
Wenus w Wadze w sekstylu do Jowisza
25.09 – 4.10

I znów widać jak na dłoni, jak trudno znaleźć jest optymalny termin!  Daty astrologicznie korzystne z jednego powodu bywają jednocześnie niekorzystne ze względu kiepską  kondycję innego elementu  potencjalnego horoskopu  ślubu. Wiemy już przecież, że termin styczniowy oraz  wrześniowo – październikowy  psuje nam bardzo niekorzystnie aspektowany w tym samym czasie Mars w Baranie lub w Wadze, a w marcu podczas sekstylu Jowisza do Wenus mamy jednocześnie słabego Marsa w Byku. Jedynie pierwsza połowa sierpnia i Wenus w Lwie w trygonie do Jowisza w Strzelcu daje pewne nadzieje na to, że będzie to dobry przedział czasowy na ślub.

Warto zatem zwrócić uwagę na pierwszą połowę sierpnia, której do tej pory nie wykluczyliśmy, a także na spory potencjał 2 połowy listopada i samego początku grudnia 2019 (a konkretnie okresu pomiędzy 20.11 a 4.12, kiedy to Mars opuści znak Wagi, a Wenus nie wejdzie jeszcze w konflikt z Saturnem i Plutonem). 
Jeśli zaś chcielibyśmy wzmocnić horoskop ślubu silną pozycją Marsa, musimy z terminem tego wydarzenia wstrzymać się aż do 20.11, gdy planeta ta wejdzie do znaku Skorpiona, w którym pozostanie do końca 2019 roku.

Krok 5  -  inne aspekty harmonijne i nieharmonijne do tzw. „planet osobistych”
Okazuje się, że wstępna selekcja „wycięła” nam większość dat w 2019 roku  (zwłaszcza tych w wiosenno – letnim sezonie ślubnym) jako z powodu kiepskiej pozycji Wenus i/lub Marsa mniej lub bardziej niesprzyjających zawieraniu związku małżeńskiego.  Nie zrażajmy się jednak i kontynuujmy poszukiwania, badając, jakie inne aspekty – harmonijne bądź nieharmonijne - utworzą  tzw. „planety osobiste” (czyli Słońce, Księżyc, Wenus i Mars) w piątki i soboty oraz przedłużone weekendy 2019 roku. Robimy to po to, by ostatecznie wyeliminować te dni, w których czynniki negatywne zdecydowanie przewyższają horoskopowe pozytywy lub by znaleźć terminy, kiedy negatywów będzie naprawdę mało (bo wiemy już, że prawie zawsze jakieś być muszą).  Tutaj kieruję się następującymi przesłankami:

Pozycje Księżyca i aspekty planet pożądane w horoskopie ślubu:
·        ➤Księżyc w Byku, Raku, a także w Wadze
·       ➤Aspekty Jowisza do Słońca, Księżyca, Wenus i Marsa (sprzyjające są nawet te nieharmonijne jak kwadratura czy opozycja – w końcu Jowisz to Jowisz)
·        ➤ Trygony i sekstyle Saturna, Urana, Neptuna i Plutona do Słońca, Księżyca, Wenus lub Marsa
·        ➤Księżyc rosnący
Pozycje Księżyca i aspekty planet, których należy unikać w horoskopie ślubu:
·       ➤Księżyc w Skorpionie lub w Koziorożcu
·       ➤Koniunkcje, kwadratury i opozycje Marsa, Saturna, Urana, Neptuna Lub Plutona do Słońca, Księżyca, Wenus lub Marsa
·        ➤Księżyc malejący

Kiedy zatem wziąć ślub w 2019, a jakich dat zdecydowanie unikać ? - wnioski końcowe
Czy jest  więc jakaś nadzieja dla zakochanych, którzy chcą sobie powiedzieć „tak” w 2019? Okazuje się, że w przyszłym roku na najlepsze dni na ślub musimy poczekać aż do sierpnia, który będzie zdecydowanie najlepszym miesiącem na tę uroczystość.  Z astrologicznego punktu widzenia  bardzo korzystny będzie 2-3.08, 9-10.08 (zwłaszcza piątek 9.08!) oraz długi weekend przypadający na 15, 16 i 17.08.  „Okienko” astrologicznie otworzy się na chwilę również 14.09 pod warunkiem, że złożenie przysięgi zaplanujemy po godzinie 15.44 i w ten sposób pozwolimy Wenus wkroczyć do dobroczynnego dla niej znaku Wagi. Nieźle rokuje również 20 - 21.09. Potem taki wyjątkowo dobry dzień trafi się dopiero w piątek 22.11.  Trafnym wyborem będzie także zawarcie związku małżeńskiego w pierwszym dniu Bożego Narodzenia, tj. 25.12 (bo drugi dzień Świat nie przedstawia  się już tak korzystnie), a potem w  sobotę, 28.12 oraz w Sylwestra, 31.12. 2019.

Najmniej korzystnie rokują  natomiast niemal wszystkie daty październikowe  - niestety w 2019 roku należy unikać niemal wszystkich terminów w tym jesiennym miesiącu.

Ślubne daty 2019 okiem astrologa - tabelka
Tak jak zapowiadałam we wstępie, szczegółowe informacje o Waszym Wielkim Dniu znajdziecie się w poniższej tabelce. Umieściłam wszystkie najważniejsze elementy przemawiające na korzyść oraz przeciwko poszczególnym terminom  ślubu.

W tym roku postanowiłam uwzględnić w niej wszystkie piątkowo – sobotnie oraz świąteczne i długoweekendowe daty w 2019, którymi mogą być zaineresowani moi czytelnicy,  bez wstępnego wyeliminowania tych, których zdecydowanie nie polecam chociażby ze względu na konfiguracje, o których pisałam w poszczególnych krokach. Robię to ze względu na dużą popularność tematu, a także z uwagi na to, że w przyszłym roku dat przynajmniej względnie neutralnych, nie mówiąc już o bardzo dobrych, jest rzeczywiście dramatycznie mało. Jeśli ktoś nie planuje ślubu na sierpień, nie znalazł sali na dzień 14.09 ani na 20-21.09, a także nie odpowiada mu termin listopadowy czy okres świąteczno – noworoczny, niestety  będzie musiał wybierać „mniejsze zło”.

To do Was należy decyzja, czy lepiej „przymknąć oko” na słabszego Marsa przy równocześnie silnej Wenus, czy zdecydować się na ślub podczas Księżyca w Skorpionie, ale i jednocześnie podczas wspierających aspektów Jowisza czy Saturna do Słońca i Wenus. 

Moja rada w tej niełatwej sytuacji jest następująca: należy spróbować wyeksponować lepsze konfiguracje na przykład poprzez umieszczenie ich na osi horoskopu ślubu. Można to próbować uczynić, manipulując godziną  ceremonii, ale to już zajęcie dla doświadczonego astrologa.  

Dla ułatwienia warto kierować następującą legendą:      
Legenda:
💘 - bardzo dobry dzień na ślub
💙 - dobry dzień na ślub
💚 - nie najgorszy dzień na ślub
💛 - neutralny dzień na ślub (plusy mniej więcej równoważą minusy)
❤ - niewłaściwy dzień na ślub 
💣- zdecydowanie odradzam 

konfiguracje szczególnie niepożądane w horoskopie ślubu 
 konfiguracje szczególnie pożądane w horoskopie ślubu 

Data ślubu i dzień tygodnia
Czynniki sprzyjające zawarciu małżeństwa w tym dniu
Czynniki niesprzyjające sprzyjające zawarciu małżeństwa w tym dniu
4.01.2019  pt.  
Mars w Baranie
Wenus w Skorpionie, Słońce koniunkcja Saturn i Pluton, Księżyc malejący
5.01.2019 sob 💣
Mars w Baranie
Wenus w Skorpionie, Słońce koniunkcja Saturn i Pluton, Księżyc w Koziorożcu koniunkcja Saturn , Księżyc malejący
11.01.2019 pt. 💛 
Mars w Baranie, Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn, Słońce koniunkcja Saturn i Pluton
12.01.2019 sob 💚
Mars w Baranie, Mars trygon Wenus i Jowisz
Księżyc trygon Wenus, Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn, Słońce koniunkcja Pluton
Księżyc koniunkcja Mars
18.01.2019 pt. 💚
Mars w Baranie, Wenus koniunkcja Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn, Słońce koniunkcja Pluton
Słońce kwadratura Uran
19.01.2019 sob 💙
Mars w Baranie, Księżyc w Raku
Wenus koniunkcja Jowisz w Strzelcu
Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn, Słońce koniunkcja Pluton
Słońce kwadratura Uran

25.01.2019 pt 💙
Mars w Baranie, Księżyc w Wadze
Wenus koniunkcja Jowisz w Strzelcu,
Słońce koniunkcja Merkury
Mars kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc malejący  
26.01.2019 sob 💛
Mars w Baranie, Księżyc w Wadze
Wenus koniunkcja Jowisz w Strzelcu
Słońce koniunkcja Merkury
Mars kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc kwadratura Saturn i Pluton,  Księżyc malejący  
1.02.2019 pt 💛
Mars w Baranie
Mars w Baranie trygon Jowisz Strzelec
Księżyc w Koziorożcu, Księżyc malejący  
Mars kwadratura Saturn i Pluton
2.02.2019 sob  
Mars w Baranie
Mars w Baranie trygon Jowisz Strzelec
Słońce sekstyl Jowisz w Strzelcu
Mars kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc w Koziorożcu koniunkcja Saturn i Pluton
Księżyc kwadratura Mars, Księżyc malejący  
8.02.2019 pt 💚
Mars w Baranie trygon Jowisz Strzelec
Słońce sekstyl Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn i Pluton
Mars koniunkcja Uran
9.02.2019 sob 💚
Mars w Baranie trygon Jowisz Strzelec
Słońce sekstyl Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Mars kwadratura Saturn i Pluton, Księżyc kwadratura Wenus, Mars koniunkcja Uran
15.02.2019 pt 💛
Księżyc w Raku (od godz.15)
Słońce sekstyl Uran, Księżyc sekstyl Uran (do godz.15), Księżyc opozycja Jowisz (do godz.15)
Księżyc rosnący
Mars w Byku
Wenus koniunkcja Saturn

16.02.2019 sob 
Księżyc w Raku, Słońce sekstyl Uran, Wenus opozycja Księżyc, Księżyc trygon Neptun
Księżyc rosnący
Mars w Byku, Wenus koniunkcja Saturn
Księżyc opozycja Saturn
22.02.2019 pt  
Księżyc w Wadze
Słońce sekstyl Mars
Mars w Byku, Księżyc kwadratura Wenus
Wenus koniunkcja Pluton, Księżyc kwadratura Saturn, Księżyc malejący
23.02.2019 sob 
Księżyc w Wadze, Księżyc sekstyl Uran, Słońce sekstyl Mars
Mars w Byku, Księżyc kwadratura Wenus, Wenus koniunkcja Pluton, Księżyc kwadratura Pluton
Księżyc malejący
1.03.2019 pt 💣

Mars w Byku, Księżyc w Koziorożcu
Wenus koniunkcja Pluton, Słońce koniunkcja Neptun, Księżyc koniunkcja Saturn i Pluton
Księżyc malejący
2.03.2019 sob 
Mars trygon Saturn
Mars w Byku, Księżyc w Koziorożcu
Słońce koniunkcja Neptun, Wenus koniunkcja Pluton, Księżyc malejący
8.03.2019 pt  💛
Słońce kwadratura Jowisz w Strzelcu
Słońce sekstyl Saturn, Mars trygon Saturn
Księżyc sekstyl Wenus, Księżyc rosnący
Mars w Byku, Merkury w retrogradacji
Słońce koniunkcja Neptun, Wenus kwadratura Mars
9.03.2019 sob 
Słońce kwadratura Jowisz w Strzelcu, Słońce sekstyl Saturn, Mars trygon Saturn i Pluton
Księżyc trygon Jowisz, Księżyc rosnący
Mars w Byku, Merkury w retrogradacji
Słońce koniunkcja Neptun, Wenus kwadratura Mars, Księżyc kwadratura Saturn i Pluton
15.03.2019 pt 💚
Księżyc w Raku, Słońce koniunkcja Merkury
Słońce kwadratura Jowisz w Strzelcu,   Słońce sekstyl Pluton, Mars trygon Saturn i Pluton, Księżyc rosnący
Mars w Byku, Merkury w retrogradacji, Wenus kwadratura Mars

16.03.2019 sob💛
Księżyc w Raku, Słońce koniunkcja Merkury
Słońce kwadratura Jowisz w Strzelcu, Słońce sekstyl Pluton, Mars trygon Saturn i Pluton, Księżyc sekstyl Mars , Księżyc rosnący
Mars w Byku
Wenus kwadratura Mars
Księżyc opozycja Saturn i Pluton
22.03.2019 pt 💛
Księżyc w Wadze, Wenus sekstyl Jowisz i Saturn
Mars trygon Pluton, Księżyc sekstyl Jowisz w Strzelcu
Mars w Byku, Merkury w retrogradacji, Wenus kwadratura Mars, Księżyc kwadratura Saturn i Pluton, Księżyc malejący
23.03.2019 sob 
Wenus sekstyl Jowisz, Mars trygon Saturn i Pluton
Mars w Byku, Księżyc w Skorpionie, Merkury w retrogradacji, Wenus kwadratura Mars, Księżyc opozycja Uran, Księżyc malejący
29.03.2019 pt 
Wenus w Rybach, Mars trygon Pluton,
Księżyc trygon Mars
Mars w Byku, Księżyc w Koziorożcu
Księżyc kwadratura Uran, Księżyc koniunkcja Saturn i Pluton, Księżyc malejący
30.03.2019 sob💛
Wenus w Rybach
Mars trygon Pluton
Mars w Byku, Księżyc kwadratura Uran, Księżyc malejący
5.04.2019 pt 💛
Wenus w Rybach, Księżyc trygon Jowisz,
Słońce koniunkcja Księżyc (Nów księżyca w Baranie), Księżyc rosnący (po godz. 10.51)
Wenus koniunkcja Neptun
Słońce i Księżyc kwadratura Saturn i Pluton
6.04.2019 sob💛

Wenus w Rybach, Księżyc w Byku (po południu)
Księżyc trygon Jowisz (do południa), Księżyc rosnący
Wenus koniunkcja Neptun, Słońce i Księżyc kwadratura Saturn i Pluton (do południa)
12.04.2019 pt.💛
Wenus w Rybach, Księżyc w Raku
Słońce trygon Jowisz, Wenus kwadratura Jowisz
Księżyc rosnący
Księżyc opozycja Saturn i Pluton, Słońce  kwadratura Saturn i Pluton
Słońce kwadratura Księżyc
13.04.2019 sob 💚
Wenus w Rybach, Słońce trygon Jowisz
Wenus kwadratura Jowisz
Księżyc rosnący
Słońce  kwadratura Saturn i Pluton
19.04.2019 pt  💚
Wielki Piątek
Wenus w Rybach, Słońce trygon Jowisz
Wenus kwadratura Jowisz
Księżyc malejący
Słońce opozycja Księżyc (Pełnia)
20.04.2019 sob💛
Wielka Sobota
Wenus w Rybach (do godz. 18.12)

Księżyc w Skorpionie, Wenus w Baranie (od godz. 18.12), Księżyc malejący
21.04.2019 nie 
Wielkanoc
Księżyc sekstyl Pluton
Księżyc w Skorpionie, Wenus w Baranie
Księżyc malejący
Słońce koniunkcja Uran
22.04.2019 pon 
Poniedziałek Wielkanocny

Wenus w Baranie, Słońce koniunkcja Uran, Księżyc kwadratura Uran, Księżyc malejący
26.04.2019 pt  
Mars opozycja Jowisz w Strzelcu
Księżyc sekstyl Wenus
Wenus w Baranie, Słońce koniunkcja Uran
Słońce kwadratura Księżyc, Księżyc kwadratura Uran, Księżyc malejący
27.04.2019 sob💛
Mars opozycja Jowisz w Strzelcu, Księżyc trygon Mars
Wenus w Baranie, Słońce koniunkcja Uran, Księżyc malejący
1.05.2019 śro

Wenus w Baranie, Wenus kwadratura Saturn w Koziorożcu, Księżyc malejący
2.05.2019 czw
Księżyc koniunkcja Wenus
Wenus w Baranie, Wenus kwadratura Saturn w Koziorożcu, Księżyc kwadratura Saturn, Księżyc malejący
3.05.2019 pt 
Księżyc sekstyl Mars, Księżyc trygon Jowisz
Wenus w Baranie
Wenus kwadratura Saturn w Koziorożcu, Księżyc kwadratura Pluton, Księżyc malejący
4.05.2019 sob
Księżyc w Byku, Słońce trygon Saturn, Słońce sekstyl Neptun, Wenus trygon Jowisz
10.05.2019 pt 
Księżyc w Raku (do godz. 12),
Słońce trygon Saturn i Pluton, Słońce sekstyl Neptun,Wenus sekstyl Mars, Wenus trygon Jowisz
 Księżyc rosnący

Wenus w Baranie, Wenus kwadratura Saturn i Pluton, Wenus kwadratura Saturn w Koziorożcu, Księżyc kwadratura Wenus (do godz. 12), Księżyc opozycja Pluton (do godz. 12), Księżyc kwadratura Uran (po godz. 12)
11.05.2019 sob 
Słońce trygon Saturn i Pluton
Słońce sekstyl Neptun, Wenus sekstyl Mars
Wenus trygon Jowisz, Księżyc trygon Jowisz
Księżyc rosnący
Wenus w Baranie
Wenus kwadratura Saturn w Koziorożcu
Wenus kwadratura Saturn i Pluton
Słońce kwadratura Księżyc
17.05.2019 pt 
Wenus w Byku, Słońce trygon Saturn i Pluton,
Wenus sekstyl Mars, Księżyc trygon Mars
Księżyc rosnący
Mars w Raku, Księżyc w Skorpionie
Księżyc opozycja Uran i Wenus
Wenus koniunkcja Uran
18.05.2019 sob 
Wenus w Byku, Słońce trygon Saturn i Pluton
Wenus sekstyl Mars, Księżyc trygon Neptun
Księżyc sekstyl Saturn i Pluton, Księżyc rosnący
Mars w Raku
Księżyc w Skorpionie
Wenus koniunkcja Uran
24.05.2019 pt 💛
Wenus w Byku
Słońce koniunkcja Merkury w Bliźniętach
Mars w Raku, Wenus koniunkcja Uran, Księżyc kwadratura Wenus, Księżyc kwadratura Uran
Księżyc malejący
25.05.2019 sob💛
Wenus w Byku
Słońce koniunkcja Merkury w Bliźniętach
Księżyc sekstyl Jowisz w Strzelcu
Mars w Raku
Wenus koniunkcja Uran
Księżyc malejący
31.05.2019 pt 💛
Wenus w Byku, Księżyc w Byku
Księżyc sekstyl Mars, Wenus trygon Saturn i Pluton
Wenus sekstyl Neptun
Mars w Raku
Księżyc koniunkcja Uran
Księżyc malejący
1.06.2019 pt  💛
Wenus w Byku, Księżyc w Byku, Księżyc koniunkcja Wenus, Księżyc trygon Saturn i Pluton
Mars w Raku
Księżyc malejący
7.06.2019 pt 💛
Wenus w Byku, Słońce opozycja Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn , Słońce kwadratura Neptun, Księżyc kwadratura Uran
8.06.2019 sob💛
Wenus w Byku, Słońce opozycja Jowisz w Strzelcu
Księżyc trygon Jowisz , Księżyc rosnący
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn
Słońce kwadratura Neptun
14.06.2019 pt 
Wenus w Byku, Słońce opozycja Jowisz w Strzelcu
Księżyc trygon Mars, Księżyc sekstyl Saturn i Pluton
Mars w Raku, Księżyc w Skorpionie
Mars opozycja Saturn i Pluton
Słońce kwadratura Neptun
15.06.2019 sob
Słońce opozycja Jowisz w Strzelcu
Księżyc rosnący
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn i Pluton
Słońce kwadratura Neptun, Księżyc opozycja Wenus
20.06.2019 cz
Boże Ciało 
Wenus opozycja Jowisz
Księżyc trygon Wenus
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn i Pluton
Wenus kwadratura Neptun, Księżyc kwadratura Uran, Księżyc malejący
21.06.2019 pt
Wenus opozycja Jowisz
Księżyc sekstyl Jowisz
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn i Pluton
Wenus kwadratura Neptun, Księżyc malejący
22.06.2019 sob💛
Słońce sekstyl Uran
Wenus opozycja Jowisz
Mars w Raku, Mars opozycja Saturn i Pluton
Wenus kwadratura Neptun, Księżyc malejący
28.06.2019  pt💛
Księżyc w Byku, Słońce sekstyl Uran
Wenus opozycja Jowisz
Mars w Raku, Mars opozycja Pluton, Wenus kwadratura Neptun, Księżyc malejący
29.06.2019 sob💛
Księżyc w Byku, Słońce sekstyl Uran
Wenus opozycja Jowisz, Księżyc sekstyl Mars
Księżyc trygon Saturn i Pluton
Mars w Raku, Mars opozycja Pluton
Wenus kwadratura Neptun, Księżyc malejący

5.07.2019 pt  💚
Księżyc trygon Jowisz, Słońce trygon Neptun
Wenus sekstyl Uran, Księżyc rosnący
Słońce opozycja Saturn
Mars kwadratura Uran
6.07.2019 sob 💚
Księżyc sekstyl Wenus, Słońce trygon Neptun, Wenus sekstyl Uran, Księżyc rosnący
Słońce  opozycja Saturn
Mars kwadratura Uran
12.07.2019 pt 
Słońce trygon Neptun, Wenus trygon Neptun
 Księżyc rosnący
Księżyc w Skorpionie, Słońce  opozycja Saturn i Pluton, Wenus opozycja Saturn
Mars kwadratura Uran
13.07.2019 sob💛
Słońce trygon Neptun, Wenus trygon Neptun
Księżyc koniunkcja Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Słońce opozycja Saturn i Pluton, Wenus opozycja Saturn, Mars kwadratura Uran
Księżyc kwadratura Neptun
19.07.2019 pt 💛
Wenus trygon Neptun
Mars trygon Jowisz w Strzelcu
Słońce opozycja Pluton, Wenus opozycja Saturn i Pluton, Mars kwadratura Uran, Księżyc malejący
20.07.2019 sob 💛
Wenus trygon Neptun, Mars trygon Jowisz w Strzelcu, Księżyc sekstyl Uran
Słońce opozycja Pluton, Wenus opozycja Saturn i Pluton, Mars kwadratura Uran
Księżyc koniunkcja Neptun, Księżyc malejący
26.07.2019 pt 💙
Księżyc w Byku, Mars trygon Jowisz w Strzelcu
Księżyc sekstyl Neptun, Księżyc trygon Saturn i Pluton
Wenus opozycja Pluton
Słońce kwadratura Uran
 Księżyc malejący
27.09.2019 sob💚
Mars trygon Jowisz w Strzelcu
Słońce sekstyl Księżyc
Wenus opozycja Pluton, Słońce kwadratura Uran
Księżyc malejący
2.08.2019 pt  💘
Słońce koniunkcja Wenus w Lwie, Mars trygon Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Wenus kwadratura Uran
Słońce kwadratura Uran
3.08.2019  sob 💘
Słońce koniunkcja Wenus w Lwie, Księżyc kwadratura Jowisz, Księżyc trygon Saturn i Pluton  
Mars trygon Jowisz w Strzelcu, Księżyc rosnący
Wenus kwadratura Uran
Słońce kwadratura Uran
Księżyc opozycja Neptun
9.08.2019 pt 💘
Słońce koniunkcja Wenus w Lwie, Księżyc koniunkcja Jowisz w Strzelcu, Księżyc trygon Wenus i Mars, Słońce trygon Jowisz,
Wenus trygon Jowisz, Księżyc rosnący

10.08.2019 sob 💘
Słońce koniunkcja Wenus w Lwie
Księżyc koniunkcja Jowisz w Strzelcu, Księżyc trygon Wenus i Mars, Słońce trygon Jowisz
Wenus trygon Jowisz, Księżyc rosnący
Księżyc kwadratura Neptun

15.08.2019 czw 💙
Księżyc opozycja Wenus. Słońce trygon Jowisz, Wenus koniunkcja Mars w Lwie, Księżyc rosnący do 14.30
Księżyc opozycja Mars
Słońce opozycja Księżyc (pełnia)
Księżyc malejący po 14.30
16.08.2019 pt  💙
Słońce trygon Jowisz
Wenus koniunkcja Mars w Lwie
Księżyc malejący
17.08.2019 sob 💙
Księżyc kwadratura Jowisz, Księżyc sekstyl Saturn
Wenus koniunkcja Mars w Lwie
Księżyc koniunkcja Neptun
Księżyc malejący
23.08.2019 pt 💛
Księżyc w Byku (do godz.17), Wenus koniunkcja Mars, Słońce koniunkcja Wenus i Mars, Słońce trygon Uran, Wenus trygon Uran, Mars trygon Uran
Wenus w Pannie
Słońce kwadratura Księżyc
Księżyc malejący
24.08.2019 sob💛
Wenus koniunkcja Mars, Słońce koniunkcja Wenus i Mars, Słońce trygon Uran, Wenus trygon Uran
Mars trygon Uran, Księżyc opozycja Jowisz
Wenus w Pannie, Księżyc kwadratura Wenus i Mars
Księżyc kwadratura Neptun
Księżyc malejący
30.08.2019 pt 💛
Słońce koniunkcja Księżyc (nów), Słońce koniunkcja Merkury, Wenus Mars, Wenus koniunkcja Mars
Słońce trygon Uran, Wenus trygon Uran i Saturn
Mars trygon Saturn i Uran,  Słońce koniunkcja Księżyc (o godz. 12.39) Księżyc rosnący od 12.39
Ksieżyc koniunkcja Wenus i Mars
Wenus w Pannie
Wenus opozycja Neptun
Księżyc malejący po 12.39
31.08.2019 sob💛
Wenus koniunkcja Mars
Słońce koniunkcja Merkury, Wenus Mars
Słońce trygon Uran, Wenus trygon Uran i Saturn
Mars kwadratura Jowisz, Mars trygon Saturn i Uran
Księżyc trygon Pluton, Księży rosnący
Wenus w Pannie
Wenus opozycja Neptun
Księżyc opozycja Neptun

6.09.2019 pt 💛
Słońce koniunkcja Merkury, Wenus, Mars
Słońce kwadratura Jowisz
Słońce trygon Saturn i Uran
Księżyc koniunkcja Jowisz, Księżyc rosnący
Wenus w Pannie
Słońce kwadratura Księżyc
Słońce opozycja Neptun
Księżyc kwadratura Wenus
Księżyc kwadratura Neptun
7.09.2019 sob 
Słońce koniunkcja Merkury, Wenus, Mars
Słońce kwadratura Jowisz
Słońce trygon Saturn i Uran, Księżyc rosnący
Wenus w Pannie
Księżyc w Koziorożcu (od godz. 13)
Słońce opozycja Neptun
13.09.2019 pt💛
Słońce koniunkcja Mars, Słońce kwadratura Jowisz
Słońce trygon Saturn i Pluton, Mars trygon Pluton
Księżyc kwadratura Jowisz, Księżyc rosnący
Wenus w Pannie
Słońce opozycja Neptun, Księżyc koniunkcja Neptun, Księżyc kwadratura Mars
14.09.2019 sob 💛
Wenus w Wadze (od 15.44)
Słońce koniunkcja Mars, Słońce kwadratura Jowisz
Słońce trygon Saturn i Pluton, Mars trygon Pluton

Wenus w Pannie (do 15.44)
Słońce opozycja Neptun, Księżyc opozycja Wenus
Słońce opozycja Księżyc (pełnia)
Księżyc malejący
20.09.2019 pt 💚
Wenus w Wadze, Słońce koniunkcja Mars, Słońce trygon Pluton, Mars trygon Pluton
Księżyc trygon Wenus
Słońce opozycja Neptun
Wenus kwadratura Saturn
Księżyc malejący
21.09.2019 sob💚
Wenus w Wadze, Słońce koniunkcja Mars
Słońce trygon Pluton, Mars trygon Pluton
Księżyc opozycja Jowisz
Słońce opozycja Neptun, Wenus kwadratura Saturn, Księżyc kwadratura Neptun i Mars
Księżyc malejący
27.09.2019 pt 💛
Wenus w Wadze, Wenus sekstyl Jowisz
Słońce trygon Pluton, Mars trygon Pluton
Księżyc kwadratura Jowisz
Wenus kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc opozycja Neptun
Księżyc malejący
28.09.2019  sob💛
Wenus w Wadze, Wenus sekstyl Jowisz
Słońce trygon Pluton, Mars trygon Pluton
Księżyc w Wadze
Wenus kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc malejący
4.10.2019 pt  
Wenus w Wadze, Księżyc sekstyl Wenus
Księżyc rosnący
Mars w Wadze, Wenus kwadratura Pluton
Słońce kwadratura Saturn
5.10.2019 sob 💣
Wenus w Wadze
Księżyc trygon Uran
Księżyc rosnący
Mars w Wadze, Księżyc w Koziorożcu
Wenus kwadratura Pluton, Słońce kwadratura Saturn, Księżyc koniunkcja Saturn
11.10.2019 pt  💣
Księżyc sekstyl Pluton
Księżyc kwadratura Jowisz
Księżyc rosnący
Wenus w Skorpionie , Mars w Wadze
Słońce kwadratura Saturn i Pluton
Wenus opozycja Uran, Księżyc koniunkcja Neptun
12.10.2019 sob 💣
Księżyc rosnący
Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze
Słońce kwadratura Saturn i Pluton
Wenus opozycja Uran, Księżyc opozycja Mars
18.10.2019 pt 💣
Wenus trygon Neptun, Wenus sekstyl Saturn
Księżyc opozycja Jowisz
Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze
Słońce kwadratura Pluton, Wenus opozycja Uran
Mars kwadratura Saturn, Księżyc kwadratura Neptun, Księżyc malejący
19.10.2019 sob  
Księżyc w Raku (od godz.13)
Wenus trygon Neptun,Wenus sekstyl Saturn
Księżyc sekstyl Uran
Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze
Słońce kwadratura Pluton, Wenus opozycja Uran
Mars kwadratura Saturn, Księżyc malejący
25.10.2019 pt  
Wenus trygon Neptun, Wenus sekstyl Pluton
Księżyc sekstyl Wenus, Księżyc kwadratura Jowisz, Księżyc trygon Pluton
Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze
Słońce opozycja Uran, Mars kwadratura Saturn i Pluton, Księżyc kwadratura Neptun, Księżyc malejący
26.10.2019 sob 💣
Księżyc w Wadze
Wenus trygon Neptun
Wenus sekstyl Pluton
Księżyc koniunkcja Mars
Wenus w Skorpionie, Mars w Wadze
Słońce opozycja Uran, Mars kwadratura Saturn i Pluton, Księżyc kwadratura Saturn
Księżyc malejący
8.11.2019 pt 💛
Słońce sekstyl Saturn i Pluton, Słońce trygon Neptun,Mars sekstyl Jowisz, Księżyc trygon Wenus
Księżyc rosnący
Mars w Wadze, Merkury w retrogradacji
Wenus kwadratura Neptun
Mars kwadratura Pluton
9.11.2019 sob 
Słońce sekstyl Saturn i Pluton
Słońce trygon Neptun, Mars sekstyl Jowisz
Księżyc trygon Wenus
Księżyc rosnący
Mars w Wadze, Merkury w retrogradacji
Wenus kwadratura Neptun
Mars kwadratura Pluton
Księżyc kwadratura Saturn i Pluton
15.11.2019 pt 💛
Słońce sekstyl Pluton, Słońce trygon Neptun
Mars sekstyl Jowisz, Księżyc trygon Mars
Księżyc opozycja Jowisz
Mars w Wadze, Merkury w retrogradacji
Wenus kwadratura Neptun
Mars kwadratura Pluton, Księżyc malejący
16.11.2019 sob 
Księżyc w Raku, Słońce sekstyl Pluton
Słońce trygon Neptun, Mars sekstyl Jowisz

Mars w Wadze, Merkury w retrogradacji
Wenus kwadratura Neptun, Mars kwadratura Pluton, Księżyc opozycja Saturn
Księżyc malejący
22.11.2019 pt  💘
Mars w Skorpionie , Księżyc w Wadze
Wenus koniunkcja Jowisz, Słońce sekstyl Księżyc
Mars opozycja Uran, Księżyc malejący
23.11.2019 sob 💚
Mars w Skorpionie, Księżyc w Wadze
Wenus koniunkcja Jowisz
Mars opozycja Uran, Księżyc kwadratura Saturn i Pluton, Księżyc malejący
29.11.2019 pt  
Mars w Skorpionie, Wenus sekstyl Mars
Wenus trygon Uran, Księżyc sekstyl Neptun
Księżyc rosnący
Księżyc w Koziorożcu, Księżyc koniunkcja Saturn
Mars opozycja Uran

30.11.2019 sob 💛
Mars w Skorpionie, Wenus sekstyl Mars
Wenus trygon Uran, Księżyc rosnący
Księżyc w Koziorożcu, Księżyc koniunkcja Pluton
Mars opozycja Uran
6.12.2019 pt 💚
Mars w Skorpionie, Wenus sekstyl Neptun
Wenus sekstyl Mars, Księżyc kwadratura Jowisz
Księżyc rosnący
Słońce kwadratura Neptun
Wenus koniunkcja Saturn i Pluton
Księżyc kwadratura Wenus
7.12.2019 sob 
Mars w Skorpionie, Wenus sekstyl Neptun
Wenus sekstyl Mars, Księżyc trygon Neptun
Księżyc rosnący
Słońce kwadratura Neptun
 Wenus koniunkcja Saturn i Pluton
Księżyc kwadratura Saturn i Pluton
13.12.2019 pt 💚
Mars w Skorpionie, Księżyc w Raku
Księżyc opozycja Jowisz
Księżyc sekstyl Uran
Słońce kwadratura Neptun
Wenus koniunkcja Saturn i Pluton
Księżyc malejący
14.12.2019 sob 
Mars w Skorpionie, Księżyc w Raku
Księżyc trygon Mars

Słońce kwadratura Neptun, Wenus koniunkcja Saturn i Pluton, Księżyc opozycja Saturn i Pluton
Księżyc opozycja Wenus, Księżyc malejący
20.12.2019 pt 💛
Mars w Skorpionie, Księżyc w Wadze
Księżyc kwadratura Saturn i Pluton
Księżyc malejący
21.12.2019 sob 💛
Mars w Skorpionie
Księżyc w Wadze (do południa)
Księżyc w Skorpionie (po południu)
Wenus kwadratura Uran, Księżyc malejący
25.12.2019 śro 💘
Boże Narodzenie
Mars w Skorpionie, Słońce koniunkcja Jowisz
Słońce trygon Uran
Wenus kwadratura Uran
Księżyc malejący
26.12.2019 czw 💛
Boże Narodzenie
Mars w Skorpionie, Słońce koniunkcja Jowisz
Słońce trygon Uran, Księżyc koniunkcja Jowisz
Nów Księżyca, Księżyc rosnący
Księżyc w Koziorożcu
Wenus kwadratura Uran
27.12.2019 pt 
Mars w Skorpionie, Słońce koniunkcja Jowisz
Słońce trygon Uran, Księżyc rosnący
Księżyc w Koziorożcu
Księżyc koniunkcja Saturn i Pluton,   Wenus kwadratura Uran
28.12.2019 sob 💘
Mars w Skorpionie, Słońce koniunkcja Jowisz
Słońce trygon Uran, Księżyc koniunkcja Wenus
Księżyc rosnący
Księżyc kwadratura Uran
Wenus kwadratura Uran
31.12.2019 wto 💘
Sylwester
Mars w Skorpionie, Słońce koniunkcja Jowisz
Słońce trygon Uran, Księżyc rosnący
Księżyc koniunkcja Neptun

Młodym parom, które w przyszłym roku staną na ślubnym kobiercu, życzę wiele szczęścia na nowej drodze życia.💓

Podziel się :)

7 komentarzy:

 1. Witam czy w Styczniu 2019 są inne dobre daty na ślub ? oprócz 19 i 25 stcznia, ponieważ Slubu nie mogę wziąc ani w piątek ani w sobotę, bo terminy zajęte, wiec mam do wyboru - niedziele środy i czwartki
  P.S /poniedziałków i wtorków nie lubię/ Może Pani coś doradzić ? z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, proszę o kontakt na maila: astrorady.pl@gmail.com. Pozdrawiam ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała strona , gratuluje obszernej wiedzy, fajnie by było umieścić jeszcze daty z pustym-jałowym biegiem księżyca. Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję ;) Jeśli chodzi o próżny kurs Księżyca, to w horoskopie ślubu nie jest on czymś, czego koniecznie musimy unikać. Brak aspektów Księżyca przed zmianą znaku zwykle oznacza po prostu, że w najbliższym czasie ... niewiele się zmieni. A czyż nie o to właśnie czasem chodzi we wspólnym życiu dobrze dobranej pary, która ceni sobie stabilizację? Pozdrawiam ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała strona internetowa. Gratuluję! :) A czy od końca kwietnia do czerwca jest jakiś dzień w tygodniu, który byłby dobry na ślub? Dzień tygodnia nie ma żadnego znaczenia. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, bardzo dziękuję za miłe słowa;) W sprawie dat proszę o kontakt drogą mailową. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzien dobry, czy będzie Pani publikowala podobny kalendarz na rok 2020? <3

  Pozdrawiam serdecznje

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś! Bardzo chętnie poznam Twoje zdanie, ale jako administrator strony zastrzegam sobie prawo do usuwania wszelkich obraźliwych i niezgodnych z prawem wypowiedzi.